Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o ZEM

Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o. (w skrócie ZEM Sp. z o.o.) prowadzą działalność gospodarczą od 01.02.2002 roku. Przez ten czas przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło, rozszerzając gamę oferowanych wyrobów, a relokacja produkcji usprawniła cały proces.


Działalność firmy koncentruje się na produkcji silników elektrycznych prądu stałego małej mocy do różnorodnych zastosowań, takich jak: napędy siłowników liniowych (stosowanych w przemyśle zmechanizowanych mebli komfortowych i technicznych), napędy urządzeń technologicznych (podajniki drutu w automatach spawalniczych, napędy do sterowania bramami posesji oraz garażowymi, napędy sprężarek powietrza itp.) Dodatkowo firma posiada w swoim asortymencie części zamienne dla polskiego rynku motoryzacyjnego oraz szereg wyrobów eksportowych (głównie wyposażenie pojazdów takich jak: ciągniki rolnicze, samochody ciężarowe, autobusy, różnorodne maszyny samojezdne, statki rzeczne). Główne wyroby dla tego obszaru to napędy wycieraczek szyb pojazdów oraz silniki wentylatorów chłodnic i nagrzewnic. Firma świadczy także wyspecjalizowane usługi galwaniczne.

Naszymi atutami są: duża mobilność w zakresie uruchamiania produkcji nowych typoodmian silników z grupy wyrobów w której się specjalizujemy i ciągłe dążenie do spełnienia oczekiwań naszych klientów. W okresie od roku 2002 do 2005, Spółka praktycznie co rok podwajała wielkość swojej sprzedaży stale inwestując i zwiększając swój potencjał produkcyjny. Najważniejszym kapitałem naszej firmy jest jej doświadczona i profesjonalna załoga.

ze strony   zakladów 

 

[IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE]

Duszniki Zdrój , Zakłady produkcyjne

Zobacz podobne:
» Międzynarodowe Zawody Wrotkarskie “III INTERNATIONAL INLINE MEETING
» Kościół św. Anny Zieleniec
» Schronisko PTTK „Orlica”
» Zieleniec niem. Grunwald – dz. Dusznik-Zdroju
» Park Zdrojowy Duszniki Zdrój

4.05.2012