Magiczna Kotlinka

XVIII Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej

26.03.2015
 

21 marca na hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Szczytnej swoje wyroby rękodzielnicze, wypieki oraz produkty spożywcze zaprezentowało 80 wystawców.

Oprócz prezentacji tradycyjnych stołów wielkanocnych w programie imprezy znalazły się także występy zespołów ludowych oraz konkursy na najładniejszą pisankę, palmę oraz kartkę wielkanocną.

Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej organizowane są od 1998 roku. Każda edycja tej imprezy odbywa się w innej gminie powiatu kłodzkiego a wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz imprez naszego regionu. Gospodarzem tegorocznych XVIII Spotkań Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej była Szczytna.

[IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE][IMAGE]

 

 

Termit, XVIII Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi Kłodzkiej, Magiczna Kotlinka, 26.03.2015.