Szczytna o wszystkim

Absolwenci Gimnazjum tańczą poloneza 2015

 

Tradycyjnie jak  co roku  uczniowie  klas trzecich Szczytniańskiego  Gimnazjum  na placu „Za Bramą” odtańczyli poloneza. Na pokaz uczniowie  zaprosili rodziców, przyjaciół, nauczycieli oraz mieszkańców miasta.

XVIII Spotkania Tradycji Wielkanocnych Ziemi...

 

21 marca na hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Szczytnej swoje wyroby rękodzielnicze, wypieki oraz produkty spożywcze zaprezentowało 80 wystawców

XXI Agrofeta w Szczytnej

 

Foto relacja z Wielkiej Fety Agroturystycznej w Szczytnej

Kopalnia staroci w Szczytnej

 

W   Szczytnej  w  zabudowaniach PPH  w dawnej stajni urządzono  sklep ze  starymi   antykami   i rożnymi   szpejami  dla każdego cos  ciekawego.   Ale jakoś na  pomysł spalił na panewce  i  obiekt  jest   zamknięty

"Akcja cytrynka" w Szczytnej

 

Bardzo  ale to bardzo  nie typowy  patrol  zatrzymywal   samochody    do kontroli  drogowej  na jedniej z ulic Szczytnej. Patrol  policyjny  wspierany   przez  grupę  Szczytniańskich przedszkolaków  kontrolowal dokumenty  jak i stan techniczny samochódów, brak zapietych  pasów bezpieczenstwa.

Upadek z wysokości Szczytna

 

Największa liczba upadków z wysokości to jak podają statystyki  związane sa z  niewłaściwym stanem zabezpieczenia,  mówiąc  obrazowo  totalna partyzantka.  Do której doszło podczas  prac  montowania  przewodów  wentylacyjnych. Pracownik spadł z dachu   na  przejeżdżający   samochód  osobowy, po czym  spadł  na jezdnię. Doznając poważnych obrażeń wewnętrznych  i licznych  złamań.  Ku przestrodze innych  nie  publikuje zdjęć samego   delikwenta.